K

Köy Okulları İçin Kitap Toplama Kampanyası

Köy Okulları İçin Kitap Toplama Kampanyası
Sezai Karakoç anısına düzenlenen 4. Kayseri Kitap Fuarı’nda, ‘Bağışladığın Her Kitap Geleceğe Umut Olsun’ ve ‘Bir Kitap Bir Çocuk, Bir Çocuk Bir Hayat’ sloganlarıyla kitap toplama kampanyası başlattı.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, kütüphaneleri kısıtlı olan köy okulları için harekete geçti. Meclis tarafından Sezai Karakoç anısına düzenlenen 4. Kayseri Kitap Fuarı’nda köy okulları için kitap toplama kampanyası başlatıldı. Yapılan kitap toplama kampanyası ile birlikte kitapseverler ve öğrenciler arasında bir köprü kurulması hedefleniyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ramazan Eren, “Bizim burada hedefimiz Kayseri geneli köy okullarındaki öğrencileri daha fazla kitapla buluşturmaktır. Kampanyamız süresince toplanan kitaplar, Kayseri geneli köy okullarının kütüphanelerini dolduracak.” ifadelerini kullandı.

Kitap kampanyasına destek beklediklerini belirten Eren, “Kampanya için 4. Kayseri Kitap Fuarı’nda kurulan standımızda köy okulları için kitap desteğinde bulunmak isteyenlerin bağışlarını kabul ediyoruz. Kampanyamız 12 Aralık tarihine kadar devam edecek.” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K