K

Koronavirüs tedavisi gören Mehmet Özhaseki taburcu oldu

Koronavirüs tedavisi gören Mehmet Özhaseki taburcu oldu
Kayseri Şehir Hastanesi'nde koronavirüs tedavisi gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, sağlığına kavuşarak taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane personeliyle fotoğraf çektiren Özhaseki, sağlıkçılara teşekkür ederek şehir hastanelerini övdü.

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve evinde karantinadayken hastaneye kaldırılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, tedavisinin ardından taburcu oldu.

Taburcu olmadan önce hastane personeli ile birlikte poz veren Özhaseki, sosyal medya hesabından da paylaşımda bulundu. Kayseri Şehir Hastanesi'nin modern, konforlu ve son teknolojiyle donatılmış bir hastane olduğunu vurgulayan Özhaseki, "Şehir hastanelerimizin sağlıkta adeta devrim niteliği taşıdığını tekrardan görmüş oldum." dedi.                                                                                                             

Sağlık çalışanlarına da teşekkür eden Özhaseki, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Bugün itibarıyla Covid-19 tedavimiz başarıyla tamamlandı ve Kayseri Şehir Hastanesi’nden taburcu edilirken işlerini canla başla yapan sağlıkçılarımız ile vedalaştık. Modern, konforlu ve son teknolojiyle donatılmış Şehir Hastanelerimizin sağlıkta adeta devrim niteliği taşıdığını tekrardan görmüş oldum. Hekiminden hemşiresine; hasta bakıcısından tüm personeline değin bu zor zamanlarda dahi işini severek sürdüren tüm arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum."

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K