K

Koronavirüs sürecinde online satışlar arttı

Koronavirüs sürecinde online satışlar arttı
Salgın süresince internet üzerinden alışveriş oranında hissedilir derecede artış oldu. 20 yıldır Amway ürünlerini tüketicilerle buluşturan kadın girişimci Şükriye Buğdaycı, vatandaşların bu dönemde en çok beslenme destek tabletleri, temizlik ürünleri ve arıtma cihazına yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Kayseride 20 yıldır Amway Türkiye Serbest Girişimcisi olarak faaliyet gösteren Şükriye Buğdaycı bilgi ve tecrübelerini online olarak paylaşmaya devam ediyor. Avrupanın en büyük takımı Schwarz Global ile birlikte çalışan Buğdaycı geçen süre içinde birçok liderin yetişmesine de öncülük etti. 

Beslenme ve temizlik ürünleri satışı arttı

Covid-19 salgını sürecinde işini sosyal mesafeye de dikkat ederek sürdüren Buğdaycı, özellikle bu dönemde Amway ürünlerine talebin daha da arttığını söyledi. Buğdaycı, özellikle beslenme destek tabletleri ve temizlik ürünleri ile su arıtma cihazlarının bu dönemde talebin arttığı ürünler olduğnu dile getirdi. İçme sularından gelen tehlikeye de dikkat çeken Buğdaycı, "Espring su arıtma cihazı öncelikli ihtiyaç haline gelmiştir. Amway ürünleri, insanların güvenle kullanıp tavsiye edeceği ürünler olmaya devam ediyor" dedi.

Takipçilerine bayram hediyesi verecek

Geçtiğimiz aylarda iki farklı radyo programına davet edilen Buğdaycı, hemen hemen her fırsatta Amway ürünleri ve iş fırsatlarını anlatmaya devam ediyor. Kendi instegram (sukriye_bugdayci) hesabından zaman zaman etkinlikler de düzenleyen Buğdaycı, bu bayram da takipçilerine Amway ürünlerine dikkat çekme adına kura ile hediye vereceğini söyledi.

İletişim Telefon: 0553 00 77 116 / 0544 549 62 13
E-mail: skrytmrbgdyc@gmail.com / atillabugdayci@yandex.com
Web: https://www.amway.com.tr/ev/ Almanya İrtibat: +49 1514 78 02 135 (Ömer Gönen)

GÖNDER

  Koronavirüs sürecinde online satışlar arttı yorumlar

 • m. akif
  özellikle beslenme destek tabletlerine ihtiyaç daha da arttı.
 • Şükriye buğdaycı
  Yapılan güzel işlerin haberleri de güzel oluyor.
 • ATİLLA BUĞDAYCI
  20 yil emek vermek alkislanacak bir durum, tebrik ederim.
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K