K

Korona sürecinde beslenme destek tabletlerine ilgi arttı

Korona sürecinde beslenme destek tabletlerine ilgi arttı
Koronavirüs (Covid-19) hayatın her alanını olumsuz etkiledi. Özellikle vücut direnci zayıf kişilerin sağlığını ise daha fazla etkiledi. Salgından korunmak içinse vatandaşlar, vücut direncini arttıran beslenme destek tabletlerine yöneldi. Amway Kayseri Serbest Girişimcisi Şükriye Buğdaycı, firmanın insan sağlığına verdiği önemi ve yaptıkları çalışmaları anlattı.

Ev bakımı, güzellik, beslenme destek tabletleri vd. ürünlerle sektörün lider firması Amway, Türkiye’de ve dünyada daha da büyüyerek müşterinin güvenini kazanmaya devam ediyor. 1 Eylül itibariyle yeni mali yıla başlayan şirket yeni ürünler ve iş fırsatlarıyla daha sağlam adımlarla müşterilerin karşısına çıktı. Her hafta 4 online eğitimle üyelerini iş fırsatları konusunda bilgilendiren şirket bu sahada liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

20 yılı aşkın süredir Amway Kayseri Serbest Girişimcisi olan Şükriye Buğdaycı da, pandemi döneminde üye ve müşterilerine online hizmet sunmaya devam etti.  Şirketin desteğini de alan Buğdaycı, kendi ekibiyle Amway ürünlerini ve iş fırsatlarını anlatmayı sürdürüyor.                                                         

Müşteri memnuniyetini esas alan ürünler   

İnsan ve çevre sağlığının Amway için birinci öncelik olduğunu vurgulayan Şükriye Buğdaycı. özellikle ev temizliğinde birçok ev hanımının vazgeçilmezi olan genel temizleyici LOC’un yanı sıra bulaşık ve çamaşır bakım ürünleri, eSpring Su Arıtma Cihazı, güzellik alanında artistry ve kişisel bakım ürünleri, ağız ve diş bakim ürünlerinin sayısız kişi tarafından güvenle kullanılmaya devam ettiğini kaydetti. Buğdaycı, Amway firmasının daha bir cok alanda kaliteli ürünlerle  müşterinin memnuniyetini kazanmayı sürdürdüğünü ifade etti.

Korona sürecinde beslenme destek tabletlerine büyük ilgi 

Türkiye ve dünyanın, koronavirüs salgını nedeniyle zor bir süreçten geçtiğini anımsatan Şükriye Buğdaycı, Sağlık Bilimi Kurulu üyelerinin de bu süreçte vitamin eksikliğine dikkat çektiğini aktardı. Buğdaycı, “Bu süreçte Nutriway beslenme destek tabletlerine yoğun bir talep oldu. Özellikle balık yağı (Omega 3), sarımsak, C vitamini, D vitamini ve Ekinezya gibi ürünlerin değeri daha da iyi anlaşıldı.” diye konuştu.

İLETİŞİM:

Telefon: 0553 00 77 116 / 0544 549 62 13

E-mail: skrytmrbgdyc@gmail.com / atillabugdayci@yandex.com

Web: https://www.amway.com.tr/ev/ Almanya İrtibat: 49 1514 78 02 135 (Ömer Gönen)

GÖNDER

    Korona sürecinde beslenme destek tabletlerine ilgi arttı yorumlar

  • m akif
    ürünleri bende kullanıyorum. çok memnunum
  • Atilla bigdayci
    Hastalıklara karşı vücut direnci önemlidir. Tebrikler ederim
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K