K

Konservatuar yaz kursları kayıtları başladı

Konservatuar yaz kursları kayıtları başladı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı yaz kursları için kayıt süreci başladı. 24 Haziran Cuma gününe kadar kayıt alacak kurslarda çocuklar ve yetişkinler olarak iki kategoride eğitim verilecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuar yaz kursları kayıtları başladı. Hem çocuklara hem de yetişkinler için açılacak olan konservatuar yaz kursu kayıtları 13-24 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

9-15 yaş arası çocuklar kategorisinde bağlama, bateri, gitar, keman, ney, tiyatro, piyano, resim ve yan flüt kursları açılacak.
16 yaş üzeri yetişkinler kategorisinde ise bağlama, gitar, keman, ney, piyano, resim, halk oyunları, tiyatro, bateri, ud, klarnet ve yan flüt kursları açılacak.

Konservatuar kursları hakkında bilgi veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Belediye olarak vatandaşlarımızın kültür sanat alanında kendilerini geliştirmelerini çok değerli olarak görüyor, ilgili birimlerimizle bu yönde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hemşehrilerimizin özellikle çocuklarını kurslarımıza göndermelerini ve yavrularımızın en az bir enstrüman öğrenmelerini önemsiyor bu yönde anne babalardan hassasiyet beklediğimizi de belirtiyoruz” şeklinde konuştu.

Konservatuar kurslarına kayıt yaptırmak isteyenler; Kayseri Büyükşehir Belediyesi Merkez Konservatuarını ziyaret ederek işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların da 0352 232 20 40 – 0352 666 38 01 numaralı telefonlar bilgi alabileceği belirtildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K