K

Kocasinan'a da millet bahçesi yapılacak

Kocasinan'a da millet bahçesi yapılacak
Kayseri'nin Kocasinan ilçesine de millet bahçesi kurulacak. Müjdeyi, hafta sonu toplu açılış için Kayseri'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi.

Kocasinan’a 5 yeni tesis daha kazandırıp, vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, her hizmetin ilçe halkını mutlu etmek için yapıldığını söyledi. 

Sosyal belediyecilik çalışmalarının vatandaşların yaşam kalitesine katkı sunduğunu belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan için tarihe geçecek hizmetler ürettik ve yeni projelerle ilçemizi cazibe merkezi haline getiriyoruz. En önemli başlıklarımızdan biri olan Kocasinan Akademi Tesislerini her mahallemize inşa etmeye gayret ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplu açılış töreninde; Ziya Gökalp Mahallesi’nde Modern Pazar Yeri ve Sosyal Tesis, Yenişehir’de Modern Pazar Yeri ve Sosyal Tesis, Erkilet Osmangazi’de Emniyet Hizmet Binası, İstasyon Mahallesi’ne Rekreasyon Alanı ve Ahi Evran’da ise Sosyal Tesis ve Aile Sağlık Merkezi’ni vatandaşlarımızın hizmetine sunduk." dedi.

Keykubat Mahallesi'ne yapılacak

Kocasinan ilçesine kurulacak millet bahçesinin Keykubat Mahallesi sınırlarında olması bekleniyor. Başkan Çolakbayrakdar, "Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan Kocasinan’ımıza Millet Bahçesi yapılacağının müjdesini verdi. Şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun."diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, mahallelerin çehresini değiştiren ve sosyal hayata renk katan hizmetler yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

GÖNDER

    Kocasinan'a da millet bahçesi yapılacak yorumlar

  • Zafer Akbulut
    Baska isiniz gucunuz yokmu fabrika acin vatandasi issizlikden kurtarin
  • Bülent Durusoy
    Şekerin arazisi olacak galiba
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×