Kızı için şiir yazıp klip çekti (Video...)

Kızı için şiir yazıp klip çekti (Video...)
KAYSERİHABER38.COM | Kayseri’de ticaretle uğraşan ve şiir yazan İsmail Özbek, son şiirini kızı için kaleme aldı. "Bir kızı olmalı insanın" isimli şiire klip de çeken Özbek, şiirinde kızına duyduğu sevgiyi anlatıyor.

Yükseköğretim kamu yönetimi bölümü mezunu İsmail Özbek, bir taraftan cam balkon ve mobilya işiyle uğraşırken diğer taraftan da şiirler yazıyor. Daha önce "hazan mevsimi" ve "ah o gözlerin" şiir klipleriyle gündeme gelen Özbek, son olarak 10 yaşındaki kızı Esma için 4 sayfalık şiir yazdı. Kızına duyduğu sevgiyi ve kız babası olmanın hissini anlatan Özbek, kızıyla birlikte kamera karşısına da geçerek klip çekti. Nevşehir Ürgüp'te çekilen klipte oğlu Ömer Fatih da rol aldı.

Bestesini Bünyamin Fındıkçı'nın yaptığı şiir klibi, YOUTUBE KANALI ve sosyal medya hesaplarında yayında.

Çocukluğundan beri şiiri çok sevdiğini anlatan İsmail Özbek, sesinin de insanlar tarafından beğenildiğini ve bu nedenle klipler çekmeye karar verdiğini söyledi. İlk iki şiir klibinin çok sevildiğini kaydeden Özbek, "Çocuklarımı çok seviyorum. Duygularımı bir şiirle anlatmak istedim. Kliple birlikte 'bir kızı olmalı insanın' şiirimiz de dinleyenlerden olumlu geri dönüşler aldı. Herkese teşekkür ediyorum." dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×