K

Kitap Fuarına 270'den Fazla Yazar Katılacak

Kitap Fuarına 270'den Fazla Yazar Katılacak
270’den fazla yazar ve 200’ün üzerinde yayınevinin katılacağı Kayseri Kitap Fuarı'na 3 milyonu aşkın kitap ve 798 binden fazla ziyaretçi hedefleniyor.

Daha önce pandemi nedeniyle ertelenen Kayseri 4. Kitap Fuarı, 3-12 Aralık tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Fuarda önceki yılların ziyaretçi rekoru olan 798 binin üzerinde bir ziyaretçi hedefleniyor. 

Kayseri Kitap Fuarına 270’den fazla yazar, 200’ün üzerinde yayınevinin katılacağı belirtilirken, fuarda 3 milyonu aşkın kitabın olacağı kaydedildi. Fuara, divan edebiyatının ustalarından yazar Hayati İnanç, 3, 6 ve 11 Aralık günlerinde sevenleriyle buluşacak.

Ayrıca, Terör ve Güvenlik Uzmanı yazar Mete Yarar 3-11 Aralık’ta, şair, sanatçı Ahmet Selçuk İlkan 3 Aralık’ta, gazeteci, yazar Mehmet Ali Bulut 3, 4 Aralık’ta kum sanatı sanatçısı, yazar Tarkan Köylü 3, 4 ve 5 Aralık’ta, Prof. Dr. Mehmet Emin Ay 3 Aralık’ta, Dr. Ramazan Kurtoğlu 4 Aralık’ta, Prof. Dr. Serhat Fındık, yazar Bekir Develi ile gazeteci, yazar Murat Akan ile yazar Sıktı Aslanhan 5 Aralık’ta, şair, yazar Serdar Tuncer 8 Aralık’ta, yazar Alişan Kapaklıkaya 10 Aralık’ta, televizyon sunucusu İkbal Gürpınar, Prof. Dr. Tufan Gündüz ve Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal 11 Aralık’ta, televizyon sunucusu Pelin Çift, aile terapisti, yazar Serhat Yabancı, yazar Tolga Akpınar, yazar Sinan Yağmur ile yazar Erhan Altunay ise 12 Aralık’ta 4’üncü Kayseri Kitap Fuarı’nda Kayserililerle bir araya gelecek.

Yüzlerce şair, yazar ve sanatçının katılacağı Kayseri 4. Kitap Fuarında, Kayserili yazarlar için de stant açılacağı duyuruldu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K