K

Kitap Fuarı için ihale hazırlığı

Kitap Fuarı için ihale hazırlığı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi yapmayı planladığı Kitap Fuarı için hazırlıklara başladı. Ağustos ayı içerisinde fuarı düzenleyecek firma ihaleyle belirlenecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Kayseri Kitap Fuarı, geçtiğimiz yıl pandemi sebebiyle yapılamazken bu yıl vaka sayılarının önümüzdeki günlerde artmayacağı ümit edilerek ihale hazırlığı başladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan KAYTUR A.Ş. üzerinden gerçekleştirilecek olan ihale 151 bin TL muhammen bedelle açılacak. Geçici teminatı 4530 TL olan ihale için son müracaat tarihi 16 Ağustos Pazartesi günü olarak belirlenirken yine ihale 16 Ağustos Pazartesi günü KAYTUR A.Ş. hizmet binası 4. kat ihale salonunda gerçekleştirilecek.                                                                                     

08 - 17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kitap Fuarı ihalesi için en az üç yıl süre ile Fuarcılık hizmeti veya organizasyon hizmeti işletmeciliği yapma şartı aranıyor.

Bu arada Kayseri Kitap Fuarı'nın yapılıp yapılmayacağını pandeminin seyri ve alınması muhtemel kısıtlamalar belirleyecek. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K