K

"Kışın planladık, yazın yapıyoruz"

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, 2 yıldır sürdürdüğü ‘Başkan mahallenizde’ projesi kapsamında Garipçe ve Küllü mahallelerinde inceleme yaptı. Yeni çalışma programını belirleyen ve bunu mahalle halkı ile istişare eden Başkan İlmek, belediye olarak kışın planladıkları işleri yaz aylarında yaptıklarını söyledi. İlmek, “Zamanı iyi kullanmak zorundayız. 250 bin metrekare parke, kış gelmeden ihtiyaç olan yollara döşenecek” açıklaması yaptı.

Hava sıcaklığının 38 dereceyi bulduğu İncesu’da Fen İşleri, Temizlik, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalarını yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, birim müdürleri ile Garipçe ve Küllü mahallelerinde inceleme yaptı.

Parke, sathi kaplama, oyun parkı, temizlik konusunda mahalle muhtarları ile ve mahalle sakinleri ile istişarede bulunan Başkan İlmek, kış gelmeden zmanı iyi kullanarak çalışmalara devam ettiklerini söyledi.                                                                                                      

"KIŞIN PLANLADIK, YAZIN YAPIYORUZ"

Kış döneminde yazın yapılacak işleri planladıklarını vurgulayan Başkan İlmek, "İhtiyaç olunan, halkın yoğun kullandığı, sıklıkla talep ettiği alanları yerinde görerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Şu an 8 noktada ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. İşlerimiz hava sıcaklığı nedeniyle mesaiye 06:00 gibi başlıyor. Küllü ve Garipçe mahallelerinde yaptığımız istişare ile de yapacağımız yerleri yeniden konuştuk. En kısa sürede bu mahallelerde de çalışma başlayacak. Zamanı ve malzemeyi iyi kullanmak zorundayız. Geçmiş yıllarda unutulan, hor görülen her yerde çalışmalar başladı, daha fazlasıyla devam da edecek” şeklinde konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×