K

Kış Dönemi Spor Okulları Kayıtları Başladı

Kış Dönemi Spor Okulları Kayıtları Başladı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor A.Ş., 1. Kış Dönemi Spor Okulları kayıtlarını başlattı. Futboldan yüzmeye 11 dalda kurs açılacak.

Spor A.Ş. Kış Dönemi Spor Okulları kurs programı kapsamında, futboldan basketbola, okçuluktan tenise, yüzmeden kick boksa birbirinden farklı 11 dalda kurs açılacak. Büyükşehir Belediyesi 11 tesisi ile sporculara hizmet veriyor. Bu kapsamda 1. Kış Dönemi Spor Okulları kayıtlarının 8 Kasım’da başladığı duyuruldu.

HANGİ KURSA HANGİ YAŞTAKİLER KATILABİLİYOR?

Branş ve yaş aralıkları da yetişkin kursları için 16-65 yaş, jimnastik için 4-10 yaş, yüzme için 6-13 yaş ve buz pateni için 4-15 yaş olarak belirlendi. Futbol, basketbol, hentbol, tenis, masa tenisi, okçuluk, geleneksel okçuluk ve kick boks için ise yaş aralığı 7-15 olarak düzenlendi.                                                

7 Aralık 2021’de başlayacak olan Büyükşehir Spor A.Ş.’nin 1. Kış Dönemi Spor Okulları eğitimleri, 9 Ocak 2022’de sona erecek.

Öte yandan kurslarla ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt oluşturmak isteyen sporseverlerin, www.sporaskayseri.com.tr internet sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K