K

Kılıçdaroğlu ve CHP Heyetine Pankartlı Gönderme

Kılıçdaroğlu ve CHP Heyetine Pankartlı Gönderme
Cumhuriyet Halk Partisi’ne Kayseri’de fındıklı pankart ile gönderme yapıldı. Üst geçide kim tarafından asıldığı belli olmayan pankartta: “Fındık Diyarı Kayserimize Hoşgeldiniz” ifadeleri yer aldı.

Aralarında İstanbul ve Ankara'nın da olduğu 200'ün üzerinde belediye başkanı ve genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Kayseri'ye gelecek. CHP'li başkanlar kentte toplantılar yaparak esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunacak. 

Kılıçdaroğlu Kayseri'ye gelmeden ilginç bir olay yaşandı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa ziyareti sırasında söylediği "Fındığın yüzde 42’sini tek başına Şanlıurfa üretir" sözü Kayseri’de de gündem oldu. Fındık gafı sonrasında sık sık basında yer alan konu, Kılıçdaroğlu ve CHP heyetinin şehirde kullanacağı güzergaha pankart olarak asıldı. Üst geçide asılan pankartta: “Fındık Diyarı Kayserimize Hoşgeldiniz” ifadeleri yer aldı.

Söz konusu pankartı kimin ya da kimlerin astığı henüz belli değil. Pankartın, Büyükşehir Belediyesinin Bakanlar Adil Karaismailoğlu ve Hulusi Akar için astığı pankartın üzerine asılması da dikkat çekti. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K