K

KİGADER heyeti, Başkan Özdoğan'ı ziyaret etti

KİGADER heyeti, Başkan Özdoğan'ı ziyaret etti
Kayseri’deki internet gazetecilerini tek çatı altında toplamak amacıyla kurulan Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği (KİGADER) ziyaretlerini sürdürdü. KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Özdoğan, ‘Kayseri’deki gazetecilerin çağın gereklerini yerine getirerek internet haberciliğine yöneldiğine dikkat çekti.

KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir ve yönetim kurulu üyeleri yerel yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Dernek Başkanı Duygu Uludaşdemir ve yönetim kurulu üyeleri son olarak Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan'ı makamında ziyaret etti.

KİGADER’in çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktaran Başkan Duygu Uludaşdemir, ‘’Kayseri’deki internet gazetecilerinin bir araya geldiği KİGADER, dernek statüsünde yer almaktadır. Yeni yılda çıkmasını beklediğimiz internet yasası ile birlikte internet haberciliğinin yeni bir boyut kazanmasını bekliyoruz’’ dedi.

Ziyarette konuşan Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan, Kayseri’deki yerel yöneticiler ile medya mensupları arasındaki uyumlu çalışma ortamına dikkat çekti. Kayseri’nin çok güçlü bir medyası olduğunu kaydeden Özdoğan, "Bizler de her zaman gazetecilerimizi desteklemeye, onların eleştirilerini dikkate almaya çalışıyoruz. Bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü en içten dileklerimle kutluyorum’’ diye konuştu.

Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan’ın makamında gerçekleşen ziyarette KİGADER Başkanı Uludaşdemir'in yanı sıra Başkan Yardıcısı Mehmet Uzel, üyeler Kübra Hasçalık ve Öner Çalış hazır bulundu. Ziyaretin sonunda Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan ve KİGADER heyeti birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.  

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K