Kazanmadan mahallesi için çalışmaya başladı

Kazanmadan mahallesi için çalışmaya başladı
KAYSERİHABER38.COM | Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Gökkent Mahallesinde muhtar adayı Ergün Tunç, daha seçimi kazanmadan mahallenin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmaya başladı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesi, belediye başkanlığı ve muhtarlık seçimi hız kazandı. Adaylar tek tek duyurularını yaparken, bazı muhtar adayları ise şimdiden çalışmaya başladı. Melikgazi, Gökkent Mahallesi Muhtar Adayı Ergün Tunç da bunlardan birisi.

Mahallenin sorunlarını tespit eden aday Ergün Tunç, ekibiyle birlikte bu eksikliklerin giderilmesi için belediye ve hayırseverlerle görüşmeye başladı. Tunç ve ekibi, mahalledeki kuran kursunun bazı ihtiyaçlarının karşılanmasında, dikiş kursuna overlok makinası alınmasında, görüntü kirliliği oluşturan hafriyatın kaldırılmasında ve çevre temizliği ile ilaçlama yapılmasında aracı oldu.

“Ek işimiz değil, tek işimiz” sloganıyla Gökkent Mahallesi Muhtar Adayı olan Ergün Tunç, sorunların tespiti için mahalle halkıyla sürekli iletişim halinde olduklarını ve seçilmesi halinde de eksiklerin giderilmesi için var gücüyle çalışacağını kaydetti.

GÖNDER

    Kazanmadan mahallesi için çalışmaya başladı yorumlar

  • Zafer Kaya
    Maşallah yakışır mahalleye
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×