K

Kayserispor'un yeni transferleri ve kurulacak yeni takım

Kayserispor'un yeni transferleri ve kurulacak yeni takım
Kayserispor'un yeni transferleri Lionel Carole ile Majid Hosseini Kayseri'ye gelerek takımla birlikte çalışmaya başladı. Yeni sezon hazırlıkları hakkında bilgi veren Sportif Direktör Ali Naibi, takımdaki bazı yabancı oyuncuların gönderileceğini ve transfer tahtasının açılmasıyla birlikte de başarılı olabilecek bir takım kurmak için yeni transferler yapacaklarını söyledi.

Süper Lig 2021-2022 futbol sezonu için güçlü bir kadro kurmak isteyen Hes Kablo Kayserispor, bir yandan antrenmanlarını bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak nezaretinde tesislerde çalışan sarı - kırmızılı takımın son transferleri Lionel Carole ile Majid Hosseini Kayseri'ye gelerek takıma katıldı.

20 Haziran 1996 doğumlu olan ve İran uyruklu olan Majid Hosseini stoper mevkiinde oynuyor. Geçen sezon Trabzonspor takımında görev yapan bu sezon için Adana Demirspor ve Kasımpaşa'nın gündeminde olan 32 yaşındaki futbolcu önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeye imzayı atacak.

Kayserispor'un diğer anlaşmaya vardığı Lionel Carole de, önceki gün Kayseri'ye geldi. Sağlık kontrolünden geçen Fransız futbolcu yeni sezonda Kayserispor forması giyecek. 12 Nisan 1991 doğumlu olan Carole geçtiğimiz sezonlarda Türkiye'de Galatasaray forması giymişti. Son olarak Fransa'nın Strasbourg takımında oynayan Carole bugün takımla birlikte çalışmalara katılacak.

Kayserispor Sportif Direktörü Ali Naibi açıklama

Kayserispor'un yeni sezondaki başarı çıtasının yükselmesi için çaba sarf ettiklerini ve güçlü bir kadro kurmak adına çabaladıklarını dile getiren Kayserispor Sportif Direktörü Ali Naibi, "Başkanımız Berna Gözbaşı transfer tahtasının açılması için çaba sarf ediyor. Umarım kısa sürede bu sıkıntılı süreci geride bırakacağız. Anlaştığımız futbolcular ile resmi sözleşmeler yapacağız" dedi.                                             

Kayserispor kadrosunda bulunan bazı yabancı oyuncular ile yolların ayrılacağını belirten Sportif Direktör Ali Naibi, "Şu an kadromuzda bulunan yabancı futbolcularımızı mercek altında tutuyoruz. Yeni sezonda hangi futbolculardan maksimum verim alırız, bunu değerlendiriyoruz. Önümüzdeki günlerde yollarımızı ayıracağımız oyuncular olacaktır. Lig başlamaya yakın ideal bir kadroya erişmek istiyoruz" diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K