Kayserispor'un borcu ne kadar? | Haziran 2024

Kayserispor'un borcu ne kadar? | Haziran 2024
KAYSERİHABER38.COM | Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, kulübün futbolcular, CAS’taki dosyalar ve personel başta olmak üzere toplam borcunun ne kadar olduğunu açıkladı.

Kayserispor Olağan Genel Kurulunda yeniden seçilerek güven tazeleyen Ali Çamlı, kulübün mevcut borcu hakkında bilgi verdi.

Kayserispor’u 54 Milyon Euro borç ile devraldıklarını anımsatan Çamlı, "Kur farkına değinmiyorum. Bir önceki başkan Berna Gözbaşı’nın temlikleri nedeniyle 662 Milyon Lira borç var. Ben buradan açıklamak istiyorum. Kulübün kenarda parası olursa o zaman isterim, yoksa helal olsun. Ben ve benim yönetimdeki arkadaşlar adına bunun sözünü veriyorum. Berna hanımın hakkıdır, ama temlik konusu kulüp için sıkıntılı konudur. Benim kardeşimdir, buradan sesleniyorum; Biz Baki Ersoy’u vekil tayin ettik." dedi.

Kulübün borcu ve CAS'taki dosyalar hakkında da Çamlı, "Bizim şuan mevcut futbolcular, CAS’taki dosyalar, diğer borçlar toplamda 317 milyon TL borcu kalmıştır. CAS’da 3 dosya mevcut Fernandes, manzala ve Bilal Başaçıkoğlu serfettiğim rakama bunlarda dahil. İnşallah onların da üstesinden geleceğiz." diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×