K

Kayserispor’da yeni yönetim kimlerden oluşacak?

Kayserispor’da yeni yönetim kimlerden oluşacak?
Kayserispor’da başkanın kim olacağı merak ediliyor. Berna Gözbaşı'nın aday olmayacağına kesin gözüyle bakılırken, Asbaşkan Ali Çamlı başkanlığında yeni yönetimin oluşturulmaya çalışıldığı gelen bilgiler arasında.

Süper Lig takımlarından Kayserispor’da genel kurul heyecanı yaşanıyor. Dünya Kupası arası öncesi Kayseri'de oynanan Konyaspor maçı sonrası "Benim Kayserispor için yapacak bir şeyim kalmadı" diyen mevcut başkan Berna Gözbaşı görevi bırakacağını ima etmişti. Yeni başkanın ve yönetim kururlunun hangi isimlerden oluşacağı merak ediliyor.

Seçimli Olağanüstü Genel Kurul, alınan karar gereği 10 Aralık'ta yapılacak. Gözbaşı'nın aday olmayacağına kesin gözüyle bakılırken yerine halen Asbaşkan olan Ali Çamlı'nın Kayserispor başkanlığına aday olması bekleniyor. Çamlı, adaylığıyla ilgili resmi bir açıklama yapmazken bir taraftan da yeni yönetimde görev alacak isismler üzerinde de çalışmaları sürdüğü öğrenildi. 

10 Aralık'ta Kadir Has Kültür Merkezi'ndeki seçimli olağanüstü genel kurulun ilk toplantısında çoğunluk sağlanmazsa, bir hafta sonra aynı yer ve saatte çoğunluğa bakılmaksızın genel kurul gerçekleştirilecek. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K