K

Kayserispor'da sürpriz teknik direktör değişikliği

Kayserispor'da sürpriz teknik direktör değişikliği
Süper Ligde kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor, üst üste alınan 2 yenilginin ardından sürpriz şekilde teknik direktör değişikliğine gidildi. Takımın başına tanınmış teknik direktörlerden Hamza Hamzaoğlu'nun getirildiği duyuruldu.

Süper Ligde 30 hafta geride kaldı. Hes Kablo Kayserispor, 31 puanla 16'ncı sırada. Yani düşme hattına yakın bir konumda. 

Sezona Bayram Bektaş'ın hocalığında başlayan Kayserispor, Bektaş'ın başarısız olmasının ardından Samet Aybaba ile anlaştı. Aybaba ile de istenen performans yakalanamayınca Dan Petrescu takımın başına getirildi. Petrescu da istenen sonuçları elde edemeyince karşılıklı anlaşılarak gönderildi. Yerine kulüp yardımcı antrenörü Uğur Kulaksız getirildi. Son 4 haftada takımı maçlara hazırlayan Kulaksız, bu maçlardan 2'sini kazandı 2'sini kaybetti. Son iki maçın kaybedilmesi sonrası takımımda sürpriz şekilde teknik direktör değişikliğine gidildi.                                                                                                                                            

HAMZA HAMZAOĞLU İLE 1,5 YILLIK ANLAŞMA

Hes Kablo Kayserispor'un başına 1,5 yıllık anlaşma sağlanan ünlü teknik direktör Hamza Hamzaoğlu getirildi. Kayserispor kulübü resmi bir açıklama yaparak bu anlaşmayı duyurdu. Açıklamada; "Hoşgeldin Hamza Hamzaoğlu! Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile prensip anlaşmasına varılmıştır. Hamzaoğlu’na ve kulübümüze hayırlı olmasını dileriz." denildi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K