K

Kayserispor'a yeni isim...

Kayserispor'a yeni isim...
Kayserispor yeni sezonda isim sponsorluğu için Yukatel firması ile anlaşmaya vardı. Anlaşmayı duyuran Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, şehrin takımının yeni sezonda 'Yukatel Kayserispor' olarak anılacağını söyledi.

Süper Lig’de mücadele veren Kayserispor, isim sponsorluğu için geçen sezon Denizlispor’a sponsor olan Yukatel firması ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılı takım, 2021-2022 futbol sezonunda Yukatel Kayserispor olarak ligde anılacak.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 2021-2022 futbol sezonunda Kayserispor’un Yukatel ile sponsorluk anlaşması yaptıklarını ifade ederek, “Birçok kulüp, kendileri ile anlaşmak istemesine rağmen Yukatel firması bizi tercih etti. Daha önce Denizlispor’un isim sponsoru olan Yukatel, yeni sezonda Kayserispor’un isim sponsoru oldu. Sayın Yusuf Karataş’a teşekkür ediyorum. Artık ismimiz Yukatel Kayserispor." dedi.

ÖNCEKİ SPONSORLARA TEŞEKKÜR

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, önceki sponsorları Erciyes Anadolu Holding ve Hes Kablo yöneticilerine de teşekkür etti. Gözbaşı, "Bize her zaman destek olan Erciyes Anadolu Holding’e, Hes Kablo ve yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Aslında kendilerinin hakkıydı. Yukatel ile yapılan görüşmelerde bize çok yardımcı oldular. Bu konuda Kayserispor’umuzun menfaati olan bir noktada bu jestleri ile memnun ettiler” diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K