K

Kayserispor yardım kampanyası

Kayserispor yardım kampanyası
Süper Lig takımlarından Kayserispor, ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiriyor. Başkan Berna Gözbaşı, kulüp hesap numaralarını vererek herkesi yardım yapmaya davet etti.

2021-2022 futbol sezonunda da Süper Lig'de mücadele verecek olan Kayserispor, lig öncesi ödemelerini gerçekleştirmek ve transfer harcamaları yapabilmek için yardım kampanyası başlattı.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından Kayserispor Kulübünün banka hesap numaralarını paylaşarak bir açıklama yaptı. Gözbaşı açıklamasında, "Çok zor bir sürecin ardından bir o kadar zor bir sürece başlıyoruz. Ligde kaldık her şey bitmedi. Asıl şu an başlıyor mücadele. Tüm Kayserispor sevdalılarının da maddi katkılarını bekliyoruz" ifadelerindi kullandı.

51 milyon TL'si transfer tahtasının açılması için olmak üzere kulübün kasasına 170 milyon TL para koyan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, 26 Mayıs tarihinden itibaren Kayserispor için topyekün bir seferberlik ilan edilmesi gerektiğini belirtmiş ve Kayseri'deki tüm oda başkanları, belediye başkanları, sanayici, işadamı, esnaf ve Kayserispor sevdalılarına seslenip ekonomik destek çağrısı yapmıştı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K