K

Kayserispor, yabancı kotasını aştı

Kayserispor, yabancı kotasını aştı
Bu sezon 14 yeni transfer yapan Hes Kablo Kayserispor'da 15 yabancı futbolcu top koşturuyor. Yabancı kotasını aşan sarı kırmızılı ekip, 1 oyuncusunu ya gönderecek ya da lisans çıkartmayacak.

Süper Lig'de başarılı bir dönem geçirmek isteyen Hes Kablo Kayserispor, ilk transfer ve tescil döneminde 9 yabancı 5 yerli futbolcu olmak üzere 14 futbolcuyu renklerine bağladı. 

Sarı Kırmızılı kulüp, yerli futbolcu olarak Muğdat Çelik, İlhan Depe, İlhan Parlak, Aziz Eraltay ve Okan Acar ile anlaşırken yabancı futbolcu olarak Yaw Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Aaron Lennon, Wilfried Kanga, Manuel Fernandes ve Denis Alabec ile sözleşme yaptı.
Sezon başı itibariyle sözleşmesi biten kaleci Silviu Lung ve stoper Cristian Sapunaru ile yeniden anlaşan Hes Kablo Kayserispor, kadrosunda bulunan Bernard Mensah'ı Beşiktaş'a, Anthony Uzoddima'yı Giresunspor'a kiralık olarak gönderdi.                                                                                                 

Kayserispor’un 15 yabancısı var

Bu sezon 9 yabancı oyuncu transferi gerçekleştiren Hes Kablo Kayserispor, yabancı oyuncu kuralını aştı. Kayserispor, kadrosunda bulunan 15 yabancı futbolcudan birinin ya sözleşmesini feshedecek yada lisansını askıya alacak.

Sarı kırmızılı takımda Yaw Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Aaron Lennon, Wilfried Kanga, Manuel Fernandes, Silviu Lung, Cristian Sapunaru, Miguel Lopes, Gustavo Campanharo, Pedro Henrique, Zoran Kvrzic ve Denis Alabec bulunuyor.

Forma numaraları belli oldu

Hes Kablo Kayserispor’un kadrosuna kattığı yeni isimlerin 2020-2021 futbol sezonunda giyeceği formaların sırt numaraları belli oldu. Sarı-Kırmızılı takımın yeni transferlerinden Portekizli Manuel Fernandes 6 numaralı formayı, Rumen forvet Denis Alibec 77 numaralı formayı, Aziz Behich ise 21 numaralı formayı giyecek.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K