K

Kayserispor taraftarı Hatay maçına girebilecek

Kayserispor taraftarı Hatay maçına girebilecek
Hes Kablo Kayserispor'un Atakaş Hatayspor ile oynayacağı kritik lig maçını sarı kırmızılı taraftarlar da tribünden izleyebilecek. Sınırla sayıda taraftarın girebileceği maçın biletleri satışa çıktı.

Hes Kablo Kayserispor, Süper Lig'in 8. haftasında Pazar günü saat 16.00'da sahasında Atakaş Hatayspor'u konuk edecek. Bu maçta Kayserispor taraftarına locaların açılacağı duyuruldu. Kuzey ve güney tribünde bulunan localara Kayserispor taraftarları girebilecek.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Türkiye Futbol Federasyonu'nun locaların kapasitesinin yarısı kadar seyirci alınabilir kararına uyarak Kuzey ve Güney tribünde bulunan büyük localara taraftarlarımızı almaya karar verdik. Bu doğrultuda kuzey kale arkası tribününde bulunan locaları Kapalı Kale taraftar grubuna tahsis ederken, güney tribünde bulunan locaları ile taraftarlara açmayı uygun gördük. Güney tribünde bulunan localara 160'a yakın taraftarımızı alabileceğiz. Bunun için de tek maçlık loca bileti satışa çıkarıldı" dedi.

Hes Kablo Kayserispor kulübü, Pazar günü oynanacak Hatayspor maçında geçerli olmak kaydıyla Güney tribünü loca biletini 38 TL'den satışa çıkardı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K