K

Kayserispor stoper transfer edecek

Kayserispor stoper transfer edecek
Süper Lig ekiplerinden Yukatel Kayserispor, son transferini stoper oyuncu yönünde kullanacak. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Fenerbahçe kadrosunda bulunan stoper Steven Caulker ile görüştüklerini duyurdu.

Süper Lig'de ilk 3 haftayı 4 puanla geride bırakan Yukatel Kayserispor, kadrosuna bir futbolcu daha katarak transfer çalışmalarını noktalamak istiyor. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, stoper mevki için görüşmeler yaptıklarını açıkladı

Fenerbahçe kadrosunda bulunan Steven Caulker ile görüşüldüğünü ve bir noktaya kadar gelindiğini ifade eden Başkan Gözbaşı, "Tek bir transfer yapacağız. Önümüzdeki süreci iyi değerlendirmek istiyoruz. Görüştüğümüz oyuncular var. Bunlardan birisi de Steven Caulker. Net olarak anlaştığımızı söyleyemem. Ülkemizdeki transfer dönemi, Avrupa'dan sonra biteceği için biraz daha dikkatli ilerliyoruz. Kasımpaşa maçına kadar stoper transferini de bitirmiş oluruz" dedi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, geride kalan ilk 3 haftalık dönemde takımın performansından memnun olduğunu ve daha da iyiye gideceğine inandığını sözlerine ekledi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K