K

Kayserispor Sözcüsü Koç: Transfer tahtası açılacak

Kayserispor Sözcüsü Koç: Transfer tahtası açılacak
Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, gelecek sezonun hazırlıklarını yaptıklarını söyleyerek transfer tahtasının açılacağını belirtti.

Kayserispor, Süper Lig'in 28'inci haftasında sahasında Ümraniyespor’u 3-1'lik skorla mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Basın Sözcüsü Koç, “Biliyorsunuz Ümraniyespor’un ligde kalması için artık son maçları. Bu manada gerçekten zor oldu ama kazandık. Çok mutluyuz. Transfer tahtasını açacağız, hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz. Onda herhangi bir sorun yok. İnşallah önümüzdeki yıl çok daha iyi bir kadro kurmak istiyoruz. Özellikle kulübümüzün ekonomik durumunu göz önüne alarak sürdürülebilir bir kadro kurduğunu düşünüyorum. Bu manada taraftarımızın gönlü rahat olsun. Transfer tahtası açılacak. Kayserispor'un şanına yakışır transferleri de yapacağız” yanıtını verdi.

“ONUR BULUT DOSYASI İÇİN YAKINDA KARAR ÇIKACAKTIR

Onur Bulut’un Beşiktaş’a transferi sonrası Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na (UÇK) giden dosya hakkında gelen soru üzerine Koç, “Şimdi o konu UÇK'da biliyorsunuz. Herhalde 15-20 günden sonuç açıklanır diye söyleniyor. Kısa zamanda sonuçlanacağını söylüyorlar. Bu konu hukuka yansıdığı için artık çok üstüne gitmeyelim. İnşallah kazanacağımızı oradan kalan ücreti de alacağımıza eminim. Çok teşekkür ederim” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K