Kayserispor icra yoluyla satılacak

Kayserispor icra yoluyla satılacak
KAYSERİHABER38.COM Bunu da gördük. Transfer yasağı ve kötü gidişle başı dertte olan Kayserispor, bu sefer de icralık oldu. Kayseri Genel İcra Dairesi'nden yapılan duyuruya göre Kayserispor, internet üzerinden yapılacak açık arttırmayla 20-27 Şubat tarihleri arasında satışa çıkarılacak.

Son olarak FIFA'dan, borçları nedeniyle 3 dönem transfer yasağı alan Kayserispor sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Kayseri Genel İcra Dairesi’nden yapılan duyuruda borçtan dolayı tescilli Kayseri spor futbol anonim şirketi markasının icradan satılığa çıkarıldığı ifade edildi.

'Kayserispor Futbol Anonim Şirketi' ismi için belirlenen muhammen bedel ise 35 milyon TL oldu. Ayrıca Kayserispor Store ismi ile Kayserispor Futbol Okulları isimleri de satışa çıkarılacak. Kayserispor Store ismi için muhammen bedel 4 Milyon TL olarak belirlenirken, Kayserispor Futbol Okulları ismi için ise muhammen bedel 8 milyon TL oldu.

İCRA SATIŞI NASIL OLACAK?

İlan.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan icra satışı 20 Şubat 2024 tarihinde saat 14.41’de başlayacak ve 27 Şubat saat 14.41’de sona erecek. Teklifler online olarak verilecek. Bu tarihler arasında satış gerçekleşmezse ikinci satış ihalesi 14 Mart’ta başlayacak ve 21 Mart tarihine kadar tekliflere açık olacak.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×