K

Kayserispor için zaman daralıyor | 15 Eylül'de transfer dönemi bitiyor

Kayserispor için zaman daralıyor | 15 Eylül'de transfer dönemi bitiyor
Ekonomik problemlerle ayrılan futbolcuların şikayeti nedeniyle Kayserispor'a getirilen transfer yasağı bir türlü kaldırılamadı. Yeni oyuncuların takıma dahil olamaması ve takımdaki sakat futbolcuların artması teknik heyeti kara kara düşündürüyor. 15 Eylül'de transfer döneminin bitecek olması da kulübün zamanını daraltıyor.

Son iki sezondur transfer yapamayan Kayserispor 2023–2024 sezonuna da transfer yasağı ile girdi. Sezon öncesi kalkması beklenen transfer yasağı ligin 3’üncü haftasında da hala kaldırılamadı.

Kulüp Başkanı Ali Çamlı ve Basın Sözcüsü Samet Koç’un zaman zaman yasağın kalkacağı yönünde yaptıkları açıklamalar da henüz gerçekleşmedi. En son Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, 51 futbolcu ile kulübün sorunlu olduğunu ve bu problemleri görüşmelerle çözmeye çalıştıklarını açıkladı. Özhaseki, 10 güne kadar da belli bir mesafe alınacağını dile getirmişti. 

Bakan Özhaseki'nin açıkladığı sürenin dolmasına sayılı günler kaldı ancak hala transfer tahtası kapalı durumda. Sarı kırmızılı takımı düşündüren bir diğer konu da skat oyuncuların sayısının artması ve 15 Eylül'de sona erecek olan transfer dönemi. Tranfer tahtasının bu tarihten sonra açılması halinde kulüp yine transfer yapamayacak.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×