K

Kayserispor, genel kurula gidecek | Samet Koç'tan ayrılık sinyali!

Kayserispor, genel kurula gidecek | Samet Koç'tan ayrılık sinyali!
Transfer tahtasını açtıramadığı için sıkıntılı günler geçiren Kayserispor'da genel kurula da gidileceği duyuruldu. Görevinden ayrılma sinyali de veren Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, kulübün anonim şirket statüsüne geçtiğini ve bu nedenle belirlenecek bir tarihte hem tüzük hem de genel kurul yapılacağını açıkladı.

Kayserispor, genel kurula gidecek

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, KentTürk televizyonuna katıldığı canlı yayında ayrılık sinyali verdi. Kayserispor'un anonim şirket olduğunu anımsatan Koç, bu nedenle belirnenen bir tarihte genel kurul yapılacağını açıkladı.

Ayrılık sinyali de veren Koç, "Kayserispor’da hizmet etmek, burada mesai harcamak zor. Çünkü hak etmediğiniz birçok şey ile karşılaşıyorsunuz. Bu anlamda da umarım biz tahtayı (transfer) bir an önce açarız ve ben de artık görevimi layıkıyla tamamlamış ve son vermiş olurum" dedi.

Genel kurulla ilgili olarak da Samet Koç, "1 yıllık yöneticilik dönemimiz birkaç ay içinde sona erecek. Yeniden hem tüzük kurultayı hem genel kurul çalışmaları mutlaka yapılacaktır. Çünkü Kayserispor Anonim Şirketi olduğu için mecbur kurultaya gidecek. Ali Başkanımız (Ali Çamlı) kafasında bir tarih belirlemiştir" diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K