Kayserispor-Galatasaray maç bileti 1.500 lira | Çağdaş Atan'ın ne yapacak?

Kayserispor-Galatasaray maç bileti 1.500 lira | Çağdaş Atan'ın ne yapacak?
Kayserispor, 2023-2024 sezonu ilk haftasında Galatasaray’ı konuk edecek. Bu müsabakanın biletleri, 1.500 lira ile 650 lira arasında ücretle bugün (Pazartesi) satışa çıktı. Bu arada Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan'ın, süre verdiği ve transfer tahtasını açtıramayan yönetim için bu maç sonrası ne diyeceği merak ediliyor.

ÇAĞDAŞ ATAN'IN NE DİYECEĞİ MERAK EDİLİYOR

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, transfet tahtasının açılmasıyla ilgili yönetime ilk maça kadar süre vermişti. İstifa edeceği de iddia edilmişti. Kayseri temsilcisi transfer tahtasının açılmasını sağlayamadı ve Atan'ın Galatararay maçı sonrası ne diyeceği merak ediliyor.

BAŞKAN ALİ ÇAMLI ve SÖZCÜ SAMET KOÇ NE SÖYLEDİ?

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı daha önceki açıklamalarında “Transfer tahtası açılması gerekiyorsa açarız. Açtıramazsak da gereğini yaparız. Açamazsam, başaramazsam giderim” demişti. Transfer tahtası ile ilgili son açıklamayı yapan Basın Sözcüsü Samet Koç ise yasakla ilgili pürüzlerin yüzde 90 oranında çözüldüğünü kaydetmişti.

KAYSERİSPOR-GALATASARAY MAÇ BİLETİ FİYATLARI

Kayserispor-Galatasaray maçı bilet fiyatlarıyla ilgili sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Kayserispor’umuzun Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu 1. haftasında 12 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45'te Galatasaray ile RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda oynayacağı karşılaşmanın biletleri bugün saat 11.00'de Passolig tarafından satışa sunulacak" ifadelerine yer verildi.

Açıklamaya göre Kayserispor-Galatasaray maçı bilet fiyatları şu şekilde:
Batı Balkon: 1.500 TL,
Batı Alt: 1.250 TL,
Batı Üst: 1.000 TL,
Doğu Alt: 900 TL,
Doğu Üst: 750 TL,
Kuzey Üst ve Güney Alt: 650 TL,
Misafir Tribün: 845 TL.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×