K

'Kayserispor eziyet çekerek ligde kalacak'

'Kayserispor eziyet çekerek ligde kalacak'
Süper Lig'in 35. haftasında Gençlerbirliği ile evinde berabere kalan Kayserispor’da moraller bozuk. Futbolcuların alacaklarını aldığını belirten Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, takımın ligde kalacağını ancak bu eziyeti de hep çekeceğini söyledi.

Süper Lig'de kalma mücadelesi veren Kayserispor, son 7 maçtır kazanamıyor. Son olarak Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kalarak büyük bir yara alan sarı kırmızılı ekip, topladığı 35 puanla ligin 17. sırasında bulunuyor. 

Gençlerbirliği beraberliğini değerlendiren Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, "Önümüzde maçlar var ama rahat yüzü görmek bize haram herhalde. Maalesef Gençlerbirliği karşısında 3 puanı alıp, en azından bir nefes almamız gerekiyordu ama bunu da maalesef yakalayamadık." dedi. 

'FUTBOLCULARIN MAAŞLARI PAZARTESİ YATTI'

Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı'nın Antalyaspor maçı öncesi 'Bu maçı da alın maaşları ve primleri pazartesi günü yatıralım' dediğini anımsatan Tokgöz, takımın Antalya’ya yenilmemize rağmen, sırf söz verdikleri, oyuncuların morali bozulmasın diye pazartesi günü paraların yattığını aktardı. Tokgöz, "Herkesin elinden geleni yaptığına inanıyorum, öyle olmasını umut ediyorum. Kaybedilmiş bir şey yok ama son maça kadar bu eziyet sanki gidecek gibi. Bir maç al, bir sınırda bekle, bir ileriye çık. İnanın biz de yorulduk. Bu kadar fedakarlığa rağmen bunun karşılığında puanların alınamaması, tüm taraftarlarımız gibi bizi de üzdü ve yıprattı." diye konuştu.

'GÜLEN TARAF BİZ OLACAĞIZ'

Umutlu konuşan Tokgöz, mücadeleneni son maça kadar süreceğini vurguladı. Tokgöz sözlerini şöyle tamamladı; "Allah’ın izniyle son maçta da olsa bu ligde kalacağımız garanti olacak. Ama bu eziyeti hep birlikte çekeceğiz. Sonunda gülen taraf biz olacağız inşallah."

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K