Kayseri'nin mavi kategoriye geçmesi için aşılanması gereken kişi sayısı

Kayseri'nin mavi kategoriye geçmesi için aşılanması gereken kişi sayısı
Kayseri ve ilçelerinin koronavirüs aşılama tablosunda mavi kategoriye geçebilmesi için aşılanması gereken kişi sayısı açıklandı.

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın; sosyal medya üzerinden vatandaşları aşı olmaya davet etti. İlçelerin aşılamada mavi kategoriye geçebilmesi için gereken aşı sayılarını açıklayan Günaydın, "Bakalım hangi ilçemiz ilk önce maviye ulaşacak, hep birlikte takip edelim" dedi.

Vali Günaydın paylaşımında; "Kayseri’mizin aşı haritasındaki renginin mavi olması için henüz 1. doz aşısını yaptırmamış hemşehrilerimizi aşıya bekliyoruz. Bakalım hangi ilçemiz ilk önce maviye ulaşacak, hep birlikte takip edelim" dedi.

Vali Şehmus Günaydın'ın paylaştığı çizelgeye göre Kayseri'de toplam 105 bin 666 kişinin aşı olması gerekiyor. İlçe ilçe aşılanması gereken ilçeler şöyle;                                                                                           

VALİ  GÜNAYDIN'DAN YENİ AÇIKLAMA

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, gece saatlerinde ikinci bir paylaşım yaparak "Ekiplerimizin akşam mesaisi sonucu, Kayseri’miz için maviye 104 bin 518 birinci doz aşı kaldı. İlçelerimiz arasında maviye bir an önce ulaşma gayreti için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×