K

Kayserili Yazardan “S'aklımdakiler” Kitabı

Kayserili Yazardan “S'aklımdakiler” Kitabı
Kayserili Eğitimci Yazar Mustafa Özdeniz'in doğadan esinlenerek kaleme aldığı “S'aklımdakiler” isimli kitabı, raflardaki yerini aldı.

Kayseri'de doğan eğitimci-yazar Mustafa Özdeniz, doğa ve insanların düşündürdüklerini yazmaya karar verdi. 'S'aklımdakiler' ismini verdiği kitap satışa sunuldu. Yazar Özdeniz, kitabının isminin nereden geldiğini şu ifadelerle anlattı; "Eserin içindekiler aklımda. Ancak kimseyle paylaşılmadığı için saklımda kalmış oluyor. Bu sebepten ismi buradan geliyor.”

'İNSANLARDA NE GÖRÜYORSAM ONLARI YANSITTIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM'

Kitabı okuyan her insanın kendisinden bir konu bulacağını belirten Özdeniz, "Kitabın, özellikle vermek istediği bir mesaj vardır denemez. Ancak okuyan herkesin bir mesaj alabileceğine ve muhakkak kendinden bir şeyler bulabileceğine inanıyorum. Çünkü, ben aslında insanlarda ne görüyorsam, doğada neye tanıklık ediyorsam, onları yansıttığımı düşünüyorum.

Belki herkesin düşündüğü ama ifade edemediği ya da ifade etmek istemediği, ifade etmeye fırsat ya da enerji bulamadığı bir çok konuyu, yıllarca biriktirip, demleyip, kendi ifade tarzımla yansıttığımı düşünüyorum.” diye konuştu.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K