K

Kayseri’de yarın ve diğer günler hava nasıl olacak, okullar tatil mi?

Kayseri’de yarın ve diğer günler hava nasıl olacak, okullar tatil mi?
Kayseri ve ilçelerinde yaklaşık bir haftadır etkili olan kar ve soğuk hava, önümüzdeki günlerde de devam edecek mi? Kayseri genelinde hava sıcaklığı ne kadar tahmin ediliyor? Yarın (Cuma) okullar tatil mi? Bu ve benzeri soruların cevabı haberimizde...

Kayseri’de 7 Şubat Cuma günü başlayan ve aralıklarla bugüne kadar devam eden kar yağışı, yerini yağışsız günlere bırakacak. Meteoroloji tahminlerine göre yarın (Cuma) parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar ise mevsim normallerinde. En düşük eksi 7, en yüksek 2 derece olacak.

15 – 16 Şubat tarihlerini kapsayan hafta sonunda ise Kayseri ve ilçeleri çok bulutlu bir hava geçirecek. Yağış görünmüyor. Sıcaklıklar da en düşük sıfırın altında 5, en yüksek 5 derece bekleniyor.

Kayseri’de okullar tatil mi?

Bugünlerde öğrenci ve ailelerinin cevabını en fazla merak ettiği soru; okulların tatil olup olmadığı. Yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle bu hafta iki gün (Pazartesi – Perşembe) tatil yapan öğrenciler yarın (Cuma) da tatil bekliyor. Öğrencilerin beklentisi hava durumundaki değişikliğe göre ilerleyen saatlerde netlik kazanacak. Ancak Meteoroloji’nin yarın için verdiği rapora göre yağış beklenmemesi ve sıcaklıkların mevsim normallerinde olması nedeniyle eğitim öğretime ara verilmesi zayıf bir ihtimal gibi görünüyor.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K