K

Kayseri'de vahşet: Karı kocayı öldürüp tandıra gömmüşler

Kayseri'de vahşet: Karı kocayı öldürüp tandıra gömmüşler
Kayseri'de kayıp olarak aranan karı kocanın öldürülüp evlerinin bahçesinde bulunan tandıra gömüldüğü anlaşıldı. Üzerlerine beton dökülen tandırdan çıkarılan çiftin cenazesi morga kaldırılırken, öldürülen çiftin yakın akrabaları gözaltına alındı.

Kayseri'de kan donduran çifte cinayet... 19 Mayıs tarihinden bu yana kayıp olarak aranan Firdevs-Mehmet Turhan çiftini bulmak için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. 

Yapılan araştırmalar sonucunda öldürülüp gömüldüğü ihtimali üzerinde yoğunlaşan cinayet dedektifleri, çiftin Kocasinan ilçesine bağlı Emmiler Mahallesinde bulunan evlerinde arama yaptı. Burada bahçede bulunan tandırın olduğu alanda tuhaflık sezen ekipler, alanı kazdı. Yapılan çalışma sonucunda Firdevs-Mehmet Turhan çiftçinin cansız bedenlerine ulaşıldı.                                                                                  

YAKIN AKRABALARI GÖZALTINA ALINDI

Çifte cinayetle ilgili, Mehmet Turhan’ın kardeşi, yengesi ve yeğenlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam ediyor. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K