Kayseri'de insanlık dışı olay: Kadınlara para karşılığı falaka

Kayseri'de insanlık dışı olay: Kadınlara para karşılığı falaka
Kayseri'de "Bu da olmaz" dedirten bir olay patlak verdi. Kargo çalışanı Erkan T.'nin maddi durumu olmayan kadınlarla para karşılığı anlaşarak, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırma görüntüleri ortaya çıktı. Kadınlar arasında 'güzel' ve 'çirkin' ayrımı da yapan Erkan T. hakkında soruşturma başlatıldı.

İlginç, bir o kadar da garip olay; merkez Melikgazi ilçesine bağlı Mimsin Şirintepe Mahallesi'nde meydana geldi. Kargo şirketinde çalıştığı öğrenilen Erkan T.'nin, maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı ortaya çıktı. Kadınlarda güzel, çirkin ayrımı yapan Erkan T., falakaya yatırdığı kadınlardan 'güzel' dediklerine 500 TL, 'çirkin' dediklerine ise 250 TL ödeme yaptı.                                                                                           

ŞİKAYET ÜZERİNE ORTAYA ÇIKTI

Falaka görüntülerini kayıt altına alan Erkan T., iş teklifinde bulunduğu kadınlara çektiği videoları gönderdi. N.K. isimli kadın, Erkan T.'nin aynı teklifi kendisine götürmesi üzerine savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine polis ekipleri Erkan T. hakkında 'müstehcenlik' ve 'cinsel taciz' suçundan soruşturma başlattı.                                                                                                                                            

FOTOĞRAF ve GÖRÜNTÜLERDE NE VAR?

Görüntülerde Erkan T.'nin kadınların gözlerini uyku bandı ile kapatıp, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlarken, elindeki oklava ve plastik sopa ile ayaklarına vurduğu, onların da acı nedeniyle bağırdığı görüldü.

İNFİALE NEDEN OLDU

Şüpheli Erkan T.'nin çektiği görüntüler infiale neden oldu. Olayın haber olması üzerine birçok kişi sosyal medya hesapları üzerinden tepkisini gösterdi. Özellikle kadın kullanıcılar, sert yorumlarda bulundu. Bu kişinin en ağır şekilde cezalandırılmasını istediler. 

 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×