K

Kayseri'de iktidar ve muhalefet partilerinden örnek buluşma

Kayseri'de iktidar ve muhalefet partilerinden örnek buluşma
Kayseri'de iktidar ve muhalefet partileri başkanlarından örnek davranış... AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, SP ve BBP il başkanları telekonferans düzenleyerek bayramlaştı ve birlik beraberlik vurgusunda bulundular.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ümit Özer, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok, İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Korkmaz ve Saadet Partisi İl Başkanı Nuri Ürküntaş katılırken, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Mehmet Karahançer ise telefon ile katıldı. 

Programda bir konuşma yapan ev sahibi AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, bu birlikteliğin tüm Türkiye'ye örnek olduğunu söyledi. Çopuroğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: "Kayserimizde Elhamdülillah bir birliktelik var. Başka şehirlerde zannedersem bu birliktelik yok. İl Başkanlarım sağ olsunlar davetimize icabet edip bizleri ziyadesi ile memnun etmiş oldular. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum." Çopuroğlu, davete icabet eden bütün siyasi parti başkanlarını isimleriyle anarak teşekkür etti. 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, siyasilere teşekkür ederek, "Bu birliktelik ile tüm şehrimizi kucaklamış gibi hissettim. Tüm şehrimizle bayramlaşmış gibi hissettim. O açıdan her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün şehitliğimize uğradık. Cenabı Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Daha sonra da hastanelere dışarıdan Spor A.Ş.'mizin yaptığı programlara katılarak çocuklarımıza ve hastalarımıza moral verdik. Bu şehir için çalışıp çaba göstermeye devam ediyoruz. Bu itibarla katılımlarınızdan dolayı sizlere ve bu organizasyonu sağlayan il başkanıma teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.

Muhalefet başkanlarından da teşekkür

Bayramlaşma programına katılan CHP İl Başkanı Ümit Özer, MHP İl Başkanı Serkan Tok, İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Korkmaz ve SP İl Başkanı Nuri Ürküntaş ile BBP İl Başkanı Mehmet Karahançer de yapılan telekonferanstan dolayı teşekkür ettiler. Başkanların karşılıklı bayramlaştığı program görüş alışverişinden bulunmasının ardından sona erdi. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K