K

Kayseri'de feci kaza: 1'i ağır 6 yaralı

Kayseri'de feci kaza: 1'i ağır 6 yaralı
Kayseri'de iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, araçlardan birisi ters döndü. Kazada 1'i ağır 6 kişi yaralanırken, bir itfaiye erinin yerde bulunan bayrağı katlayıp kaldırması takdirle karşılandı.

Kaza, merkez Melikgazi ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi ile Fırat Caddesi'nin kesiştiği kavşakta gece saatlerinde meydana geldi. M.G.'nin kullandığı 38 ADK 225 plakalı otomobil, A.T.'nin kullandığı 06 AUL 86 plakalı araç ile çarpıştı.

Feci kazada 36 ADK 225 plakalı otomobil ters dönerken, 06 AUL 86 plakalı otomobil ise güvenlik bariyerine çarparak durabildi. Kazada her iki araçta bulunan 6 kişi yaralanırken, güvenlik bariyeri ise 06 AUL 86 plakalı otomobilin içerisinde bulunan bir kişinin sırtına saplandı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ambulans, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri kazanın meydana geldiği yolda güvenlik önlemi alırken, yaralılar da itfaiyenin yardımı ile araçlardan çıkarılarak ambulanslarla hastaneye taşındı. 1'i ağır 6 yaralı ildeki çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. 

İTFAİYE ERİNİN BAYRAK HASSASİYETİ

Araçlardan yaralıları çıkaran itfaiye ekipleri de, otomobillerde inceleme yaparken, kaza yapan aracın arkasından yere sürten Türk bayrağını gördü. Hassasiyetle Türk bayrağını alan itfaiye eri, bayrağı katladıktan sonra otomobile bıraktı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K