K

Kayseri'de dehşet: Başına taşla ezip öldürdü, kayalıklardan atıp üzerini örttü

Kayseri'de dehşet: Başına taşla ezip öldürdü, kayalıklardan atıp üzerini örttü
Kayseri'de yabancı uyruklu bir kişi, tartıştığı şahsın başına taşla vurup öldürdükten sonra kayalıklardan attı. Daha sonra görünmesin diye üzerini taşla kapatan cinayet zanlısı, polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

Kan donduran olay, merkez Melikgazi ilçesine bağlı Karacaoğlu Mahallesi Morkaya Sokak üzerinde meydana geldi. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen 33 yaşındaki Ziya H., iddiaya göre eşine sarkıntılık yapan 22 yaşındaki Tamim Mirzai ile karşılaştı.

Mirzai'nin kafasına taşla vurarak öldüren şahıs, yaklaşık 5 metrelik kayalıklardan aşağı attı. Mirzai'nin öldüğünü anlayan Ziya H., daha sonra ceset görülmesin üzerini taşla örttükten sonra ağabeyinin evine gitti. Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerinde inceleme yapan ekipler, Mirzai'nin cesedi ile karşılaştı.   

Çevrede geniş çapta çalışma başlatan ekipler, şüpheli Ziya H.'yi ağabeyinin evinde kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Mirzai'nin cenazesi de, olay yerinde yapılan incelemenin ardından hastane morguna kaldırıldı. Gözaltına alınan Ziya H. ise emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K