Kayseri’de AVM’ler bayramda açık mı?

Kayseri’de AVM’ler bayramda açık mı?
KAYSERİHABER38.COM | Ramazan Bayramı yaklaşırken, Kayseri’de alışveriş merkezlerinin bayram günlerinde açık olup olmayacağı merak ediliyor. AVM’deki işyeri çalışanları, bayramda kapalı olmasını istiyor.

Ramazan’ın son haftası yaşanırken, bir taraftan da bayram hazırlıkları başladı. Resmi tatilin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte tatil planları yapanlar kadar, bazı çalışanlar da bayramda mesai yapıp yapmayacağını merak ediyor. Kayseri Forum AVM bayram çalışma saatlerini duyurdu ve bayramda alışveriş merkezinin açık olacağını ilan etti. Kayseri’de diğer bazı AVM’ler de aynı şekilde açık olacak.

Alışveriş merkezindeki işyerlerinde çalışanlar, bu duruma tepki gösteriyor. Sosyal medya üzerinden örgütlenen çalışanlar, bayramda çalışmak istemediklerini ve ilgililerin bu konuda devreye girmesini talep ediyor. Yorumlarında Vali Gökmen Çiçek’i de etiketleyen çalışanlar, “Bizim de bir ailemiz var. Bayramı ailemizle geçirmek istiyoruz” şeklinde taleplerini dile getiriyor.  

AVM çalışanları, bu konuda bir an önce karar alınmasını ve AVM’lerin en azından birinci bayram kapalı olmasını beklediklerini dile getiriyor.

 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×