K

Kayseri Karadenizliler Derneği’nde Sefer Kumandaş güven tazeledi

Kayseri Karadenizliler Derneği’nde Sefer Kumandaş güven tazeledi
Kayseri Karadenizliler Derneği (KAYKADER) genel kurulunda Sefer Kumandaş güven tazeledi.

KAYKADER 2'nci Olağan Genel Kurulu dernek binasında gerçekleştirildi. Mevcut başkan Sefer Kumandaş’ın tek listeyle katıldığı genel kurulda Kumandaş güven tazeledi. Divan oluşturulması ile başlayan genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile devam etti. Ardından Kayseri Karadenizliler Derneği  (KAYKADER) Başkanı Sefer Kumandaş derneğin yönetim kurulu faaliyetlerini ve geçen dönem yapılanları ve bundan sonra birlik beraberlik adına yapacaklarını anlattı.

Kuruluş amaçlarının Karadeniz ile Kayseri'yi kaynaştırmak ve iyilik yapmak olduğunu ifade eden Kumandaş, “Bizler de bu göreve layık olmaya ve iyilik yapmaya, Karadenizli'yi Kayseri'de en güzel şekilde temsil etmeye çalıştık.  Bu dönemde herkeste olduğu gibi pandemi bizim de şanssızlığımız oldu. Pandemi bitti bundan sonra üyelerimiz ve tüm Karadenizliler için daha güzel programlar yapmayı planlıyoruz” dedi. 

Ardından derneğin yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerinin isimleri okunarak oylamaya sunuldu. Listede yer alan isimler oy birliği ile kabul edildi.

Buna göre derneğin yönetim kurulu asil üyeliklerine Sefer Kumandaş, Fahri Bayram, Dilek Bayram Canpolat, Feyza Yöndem, Fatih Selçuk, Erdal Doğan, Gökçe Uysal, Arif Çoraksu ve Hasan Sağlam seçilirken, Denetim kurulu asil üyeliklerine ise Derya Ergüven, Orhan İskenderoğlu ve Arzu Demirezen Kamburoğlu seçildi.

Dilek ve temenniler bölümünde konuşan başkan Kumandaş, "Herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Siz bizim yanımızda olduğunuz sürece biz de Karadenizlileri Kayseri'de en iyi şekilde temsil etmeye ve iyilik yapmaya devam edeceğiz" dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K