Kayseri Emniyet Müdürü Kamil Karabörk görevine başladı

Kayseri Emniyet Müdürü Kamil Karabörk görevine başladı
Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Kamil Karabörk, görevine başladı. Karabörk'ün ilk işi şube müdürleriyle toplantı yaparak şehir hakkında bilgi almak oldu.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürüyken Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Kamil Karabörk için karşılama töreni düzenlendi. 

Emniyet Müdürlüğü binasında çiçeklerle karşılanan Karabörk, personelle selamlaştı. Daha sonra makamına geçen İl Emniyet Müdürü Karabörk, emniyet müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle görüştü. Yardımcıları ve şube müdürlerinden şehir hakkında bilgi alan Karabörk, birlik beraberlik mesajı verdi. 

Önceki dönem Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ise, 20.09.2019 tarihli aynı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı. 

Kamil Karabörk kimdir?

Kamil Karabörk, 1966 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğdu. 1989 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesi ile Emniyet Teşkilatında göreve başladı. Değişik rütbelerde farklı illerde görev yaptıktan sonra, 2012 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi ederek Teftiş Kurulu Başkanlığına atandı. 07.01.2014 tarihli kararname ile Erzurum İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. 25.10.2016 tarihli kararname ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. Kamil Karabörk, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 20.09.2019 tarihinde Kayseri İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Kamil Karabörk, evli ve iki kız babasıdır.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K