K

Kayseri çiçek açtı (Foto Haber...)

Kayseri çiçek açtı (Foto Haber...)
Kayseri'de şehrin değişik noktalarına 25 binden fazla kasımpatı ekildi ve şehir adeta çiçek açtı. Modüler saksı çiçeklerinden ortaya çıkan şekiller de vatandaşların ilgisini çekiyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Şube Müdürlüğü ekipleri, kentin güzelliklerini ön plana çıkarmak, görselliğine katkı sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda şehrin muhtelif yerlerinde bulunan modüler saksılara 25 bin 500 adet kasımpatı yerleştirildi.

Modüler saksılar çiçek açtı

Bu modüler saksılar şehre güzellik ve canlılık kattı. Şehrin görselliğini öne çıkaran hizmetler kapsamında vatandaşlara günün her saatinde renkli seyir keyfi yaşatıyor. Kale önünde bulunan modüler saksılar sonbahar aylarında adeta şehri renklendirdi.                                              

Parklarda çiçek şelalesi

Büyükşehir Belediyesi ekiplerince Kocasinan Bulvarı-Mustafa Kemalpaşa Bulvarı Kavşağı’na çiçek küreleri, Büyükşehir Belediyesi önü, Sivas Caddesi-Kayseri Forum yaya üst geçidi çiçek silindirler, Mustafa Kemalpaşa Bulvarı-Havaalanı çiçek şelaleleri ayrıca Talas Caddesi Erciyes Üniversitesi kavşağı-papatya formlu çiçek modülü ve Mustafa Kemalpaşa Bulvarı Gültepe Parkı önüne de çiçek küreleri yerleştirildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K