K

Kayseri adına gurur veren davet

Kayseri adına gurur veren davet
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından 22 Ağustos-07 Eylül tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan 2007 doğumlu sporcuların Gelişim Kampı için Kayseri’den 4 sporcu ve 1 antrenör davet edildi.

2007 doğumlu sporcuların takibini yapabilmek ve gelişimlerine katkı sağlayabilmek için Ankara’da 22 Ağustos-07 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan milli takım kampına Kayseri’den 4 sporcu ve 1 antrenör davet edildi.

Federasyon’dan gönderilen yazıda Voleybol Antrenörü Şahin Kabul’ün yanı sıra Simge Elektronik Şahin Spor Kulübü sporcuları Metin Kaan Elden, İsmail Türkmen, Ali Kemal Alak ve Kaan Keleş’in davet edildiği belirtildi.

'GURUR VEREN DAVET'

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Voleybol Antrenörü Şahin Kabul, "Altyapılarda milli takım gelişim kampına davet edilmiş bulunmaktayım. Öğrenmeye gidiyorum. Bu yola çıktığımdan beri benimle yola devam eden aslan parçalarıma, yanımda olan Mustafa Demirci ve Yusuf Kaan Çolak hocaya ile sponsorumuz Simge Elektronik'e ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Benim için bu davet, gurur verici. Umarım hakkını verebilirim." ifadelerine yer verdi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K