K

Kar Voleybolu Milli Takımı Erciyes'te

Kar Voleybolu Milli Takımı Erciyes'te
Kar Voleybolu Milli Takımı, Avusturya'da düzenlenecek Avrupa Turu mücadelesi için Erciyes'te kampa girdi. Takım, Avusturya'dan madalya ile dönmenin planlarını yapıyor.

19-21 ve 26-28 Şubat tarihlerinde Avusturya'da yapılacak olan Avrupa Turu için Milli Takım Antrenörü Sakıp Karalı idaresindeki voleybolcular, Erciyes Kayak Merkezi Tekir Kapı'da hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Hazırlıkların çok iyi geçtiğini ve takım olarak Avusturya'dan madalya ile dönmek istediklerini kaydeden Plaj ve Kar Voleybolu Milli Takım Oyuncusu Bahanur Şahin Gökalp, "Kar Voleybolu Avrupa Turu için Kayseri'de kamp yapmaktayız. Avusturya'da oynanacak Avrupa turu için hazırlanıyoruz. 19-21 ve 26-28 Şubat tarihleri arasında iki ayrı turnuva oynanacak. Biz de yaklaşık 5 gün önce Erciyes'e geldik. Bir 10 gün daha buradayız, turnuva için hazırlanıyoruz." dedi.                                                                         

"Hedefimiz madalyalarla dönmek"

Hazırlıkların çok iyi gittiğini belirten Milli Takım Oyuncusu Bahanur Şahin Gökalp, hedeflerinin çifte madalya ile Türkiye'ye dönmek olduğunu söyledi. Gökalp, "Hem konum olarak, hem normalde de burada benzer turnuvalar düzenlendiği için Erciyes'teyiz. Şu an her şey yolunda. Pandemi nedeniyle geçen sene turnuvalar son bulmuştu. Kumda idman yaptık ama karda ilk kampımız. Gayet iyiyiz, turnuvaya hazırız. Hedefimiz, Avusturya'da düzenlenecek iki turnuvada da mutlaka madalya almak" diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K