K

Kapüşonlu hırsızlar yakayı ele verdi

Kapüşonlu hırsızlar yakayı ele verdi
Kayseri'de iki ayrı iş yerinden çok sayıda laptop ve tablet bilgisayar ile 3 bin 750 liralık sigara çalan iki hırsız güvenlik kamerasına yakalandı. Kapüşonları ile yüzlerini gizlemeye çalışan hırsızlar eşkalleri belirlendikten sonra polis ekiplerince yakalandı.

Merkez Kocasinan ilçesine bağlı Sahabiye Mahallesi ve Melikgazi ilçesine bağlı Osmanlı Mahallesi'nde bulunan 2 ayrı iş yerinden hırsızlık yapıldı. Yapılan incelemede işyerlerinden 8 adet bilgisayar, 11 adet tablet, 1 adet şarj cihazı ve 3 bin 750 TL değerinde sigara çaldığı anlaşıldı.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kamerasına da yansıyan hırsızlık olayının faillerinin yakalamak için çalışma başlattı. Görüntülerde kendilerini gizlemek için kapişon taktıkları görülen hırsızlar, S.K. ve C.Ö. olduğu belirlendi. 

Şüphelilerin kaldıkları yere baskın düzenlendi ve kıskıvrak yakalandılar. Şüphelilerin çaldıkları malzemeler de bulundu. S.K ve C.Ö. emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecekler. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×