Kadir Türkmen, “Kocasinan’daki adaletsiz yönetime DEVA olacağız”

Kadir Türkmen, “Kocasinan’daki adaletsiz yönetime DEVA olacağız”
KAYSERİHABER38.COM | DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, basın mensupları ile buluştu. Türkmen, buluşmada yaptığı konuşmasında “Kocasinan'ı adaletsizce yönetmekte ve eşitlik ilkesine aykırı bir hizmet anlayışı ile kırsal bölgeleri ve bazı mahalleleri ötekileştirmektedir. Ben bu adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım” dedi.

DEVA Partisi İl yönetimi, Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen ve Kocasinan Belediyesi Meclis Üyesi adayları basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

DEVA Partisi Kayseri il Başkanı Ufuk Taşçı, “31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bu kötü gidişe dur demek istiyoruz. Türkiye’nin her yerinde kendi isim ve adaylarımız ile girdiğimiz seçimlerde alabildiğimiz kadar belediye başkanlığını alarak DEVA belediyeciliği ile halkımızı tanıştırmak istiyoruz” dedi. Taşçı, bu seçimlerde vatandaşların verdikleri tepki oyları ile iktidara sarı kart göstereceğini ifade etti.

Konuşmasına 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek başlayan DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, dün evinin önünde silahlı saldırıda yaralanan gazeteci Azim Deniz’e de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, “Kocasinan Belediye Başkanlığına aday olmamdaki temel sebep, Kocasinan'da artan adaletsizlik ve eşitsizliktir. Adı ADALET ile başlayan parti, Kocasinan'ı adaletsizce yönetmekte ve eşitlik ilkesine aykırı bir hizmet anlayışı ile kırsal bölgeleri ve bazı mahalleleri ötekileştirmektedir. Ben bu adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım” diye konuştu.

Türkmen, “DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı olarak, Kocasinan'da, adaleti ve eşitliği tesis etmek, kırsal bölgeleri ve mahalleleri kalkındırmak, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı oluşturmak, Kocasinan'ı tüm hemşehrilerimiz için daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacağım” ifadesinde bulundu.

Açıklamaların sonunda Büyük Birlik Partisi’nden DEVA Partisi’ne geçen Bünyamin Mert’e DEVA Partisi İl Başkanı Ufuk Taşçı tarafından rozeti takıldı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×