K

İSO İkinci 500 listesine giren Kayseri firmalar

İSO İkinci 500 listesine giren Kayseri firmalar
İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl gerçekleştirilen "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020" araştırma sonuçları açıklandı. Kayseri'de 12 firma listeye girdi.

Sanayici ve şehirler için sonucu merak edilen 'İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020' listesi yapılan değerlendirmenin sonucunda belli oldu. Listeye, Kayseri'den 12 büyük şirket girmeyi başardı. Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, konuyla ilgili açıklama yaptı.  

İSO İkinci 500 sıralamasına giren firmaları kutlayan KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Geçen yıl İSO İkinci 500’de 13 firmamız vardı, bu sene 12 firmamız yer aldı. Pandeminin tüm zorluklarına rağmen, sanayicilerimiz elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyor. Kayserili firmalarımız üretim ve ihracat yapmaya, istihdam oluşturmaya devam ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürüyorlar. Bu sene listeye ilk defa giren Kayseri Yem ve sıralamada yer alan tüm üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İSO İKİNCİ 500 LİSTESİNDEKİ KAYSERİLİ FİRMALAR

Listeye giren Kayserili firmalar ise şu şekilde: Metal Matris San. ve Tic. A.Ş., Coreal Alüminyum Kablo San. Tic. A.Ş., Has Çelik ve Halat San. Tic. A.Ş., Beşler Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Mondi Mobilya San. ve Tic. A.Ş., Gürkan Ofis Mobilyaları San. ve Tic. Ltd. Şti., Şirikçioğlu İplik ve Denim İşletmeleri San. Tic. A.Ş., Kayseri Yem San. ve Tic. A.Ş., Karsu Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Kilim Mobilya A.Ş., Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş., Fazlıoğlu Et ve Et Ürünleri Gıda San. Tic. A.Ş.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K