İsmail Özbek'ten yeni klip: "Aşka Yolculuk" yayında

İsmail Özbek'ten yeni klip:
KAYSERİHABER38.COM | Kayseri’nin sevilen sanatçılarından İsmail Özbek, duygusal derinliği ve etkileyici müziği ile dikkat çeken yeni şiir klibi "Aşka Yolculuk"u hayranlarıyla buluşturdu. Sözleri de kendisine ait şiir klibi, Özbekoğlu’nun kişisel youtube kanalında yayında.

Daha önce üç şiir klibiyle sevenlerinin karşısına çıkan İsmail Özbek, sözleri ve seslendirmesi kendisine ait dördüncü müzik klibiyle hayranlarının karşısına çıktı. Özbek, duygusal derinliği ve etkileyici müziği ile dikkat çeken yeni müzik videosu "Aşka Yolculuk"ta, hayranlarına aşka yolculuk yaptırıyor. Sanatçı, bu klip ile aşkın ve insan ilişkilerinin çeşitli yönlerini işleyerek, dinleyicilere hem görsel hem de işitsel şölen sunuyor.

“Aşka Yolculuk” şiiri, usta yönetmen Bünyamin Fındıkçı tarafından bestelendi. Klip de yine Fındıkçı tarafından düzenlendi.

Şair Sanatçı İsmail Özbek, projeye olan katkılarından dolayı hayranlarına  teşekkür etti. Özbek, "Bu yeni eserimizi sizlerin destekleri olmadan tamamlayamazdık. Her bir projemizde bize güç veren ve yanımızda olan tüm dinleyicilerimize teşekkür ederim. Hep birlikte daha nice başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum. Dördüncü şiir klibimizin de hazırlıklarına başladık." diye konuştu.

Sanatçı ayrıca hayranlarını YouTube kanalına abone olmaya, videoyu beğenmeye ve yorum yapmaya da davet etti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×