İsmail Özbek'ten "Yalan Dünya" klibi

İsmail Özbek'ten
KAYSERİHABER38.COM | Kayseri’nin sevilen iş insanı ve sanatçısı İsmail Özbek, altıncı klibini "Yalan Dünya” şiirine çekti. İsmail Özbek’in kişisel youtube kanalında yayınlanan şiir klibi, çok kişi tarafından izlendi ve yorum aldı.

Daha önce 5 şiir klibiyle sevenlerinin karşısına çıkan İsmail Özbek, yeni klibiyle de adından söz ettirecek. Özbek, bu kez dünya hayatının aldatıcı ve boş heves olduğunun vurgulandığı “Yalan Dünya” şiir klibi için kamera karşısına geçti. Usta yönetmen Bünyamin Fındıkçı’nın düzenlemesini yaptığı klip, dinleyenlerden tam not aldı.

Şiiri çok sevdiğini belirten İsmail Özbek, daha önce Hazan Mevsimi, Ah O Gözlern, Bir Kızı Olmalı İnsanın, Aşka Yolculuk ve Neyleyim şiir klipleriyle sevenlerinin karşısına çıktığını hatırlattı. Sanatseverlerden aldığı destekle üretmeye devam ettiğin belirten Özbek, “Yeni şiirimizle dünya hayatının aldatıcı ve boş bir hevesten ibaret olduğunu anlatıyoruz. İzleyenler beğendi. Destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bir sonraki eserimizde görüşmek üzere Alllah’a emanet olun” diye konuştu.

Sanatçı İsmail Özbek ayrıca hayranlarını YouTube kanalına abone olmaya, videoyu beğenmeye ve yorum yapmaya da davet etti.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×