K

İntihar eden zehir taciri olayında yeni ayrıntılar ortaya çıktı (Video...)

İntihar eden zehir taciri olayında yeni ayrıntılar ortaya çıktı (Video...)
Kayseri’de polisin düzenlendiği uyuşturucu operasyonunda uyuşturucu ile yakalanmamak için evinin balkonundan kendini boşluğa bırakarak can veren şüpheli olayında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Zehir taciri Muhammed A.’nın evinde satışa hazır halde 10 kilo uyuşturucu bulunurken Almanya doğumlu şüphelinin uyuşturucu imalat düzeneği kurmak için aracını sattığı da iddia edildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Kocasinan ilçesi Gökkent Mahallesinde bir kişinin lüks evinde uyuşturucu imalathanesi için düzenek kurduğu ihbarını aldı. Polis ekipleri, savcılık izniyle bahse konu eve operasyon düzenledi. Evine gelen polisleri karşısında gören Muhammed A. yakalanmamak için 12 katlı evin 10’ncu katındaki balkona çıkarak kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşen Muhammed A. hayatını kaybetti.

Narkotik polisi oturma odasına kurulan uyuşturucu imalathanesini görünce şaşırdı. Evde yapılan aramada uyuşturucu madde imalatında kullanılan çok sayıda kimyasal madde, imal edilen uyuşturucu malzemeleri preslemek için pres makinesi, uyuşturucu madde imalatı için özel olarak hazırlanmış havalandırma, aydınlatma nemlendirme kurutma sistemi ve güç makinesi, güneş ışınlarından uyuşturucu maddeleri korumak için siyah çadır, üretilen uyuşturucu maddeleri öğütmek için öğütme makinesi, çok sayıda üretilmiş kullanıma hazır esrar maddesi, uyuşturucu madde üretiminde kullanılan özel gübreli toprak, uyuşturucu üretim için ilk filizlenme ve çimlendirmek için sistem, saksılara özenle ekilmiş uyuşturucu maddeler, hassas terazi, 1 adet ruhsatsız tabanca gibi suç unsurları ele geçirildi. Ayrıca satışa hazır durumda 10 kilo uyuşturucu madde de bulundu. 

Bu arada, yakalanacağını anlayarak canına kıyan zehir tacirinin Almanya doğumlu olduğu ve uyuşturucu düzeneği kurmak için lüks aracını sattığı da iddia edildi. Ölen Muhammed A. kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K