K

İncesu'da yollar parke ve sathi ile kaplanıyor

İncesu'da yollar parke ve sathi ile kaplanıyor
İncesu Belediyesi sathi kaplama ve parke çalışmalarına hız verdi. Kış öncesi ilçede belirlenen 24 kilometrelik alanda sathi kaplama, 250 bin metrekare alanın parke çalışması yapılıyor.

İncesu'da yollar parke ve sathi ile kaplanıyor

İncesu Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kış sezonunda 6 mahallede belirlenen 24 kilometrelik alanda sathi kaplama, 30 mahallede de parke yapılıyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek “ İncesu yaz döneminde bağ alanları nedeniyle yaklaşık 70 bin kişiye ev sahipliği yapıyor. Artan nüfusla bağlantılı olarak yeni açtığımız imar yollarda çalışmalarımız sürüyor. Bu bağlamda belirlenen 6 mahallede 24 kilometrelik alanda sathi kaplama çalışması yapıyoruz. Yine belirlenen 30 mahallede 250 bin metrekare parke çalışması yapıyoruz" dedi.

Vatandaşın konforlu bir şekilde seyahat etmesi için ellerinden geleni yaptıklarını vurgulayan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, "Parke ve sathi çalışmalarımız sezon boyunca devam edecek. Bunun dışında yatırımlarımız kaldığı yerden devam ediyor” diye konuştu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×